Dollars Money Savings Cash Account  - Engin_Akyurt / Pixabay

Tesco půjčka vám půjčí bez poplatků až 250 000 Kč

Každý z nás zná obchodní síť Tesco. Většina z nás si tento název spojuje s nákupem jídla a věcí, ovšem už málo lidí ví, že jsou schopni poskytnout také finanční služby. Výhoda hotovostní půjčky Tesco je jasné. Tesco půjčka lze vyřídí jednoduše na stánku v Tescu během nákupu v obchodě. Peníze budou odeslány na účet do dvou dnů od schválení půjčky, sami si podle svých možností zvolíte počet splátek, který může být v rozmezí od 12 do 96.

Po celou dobu splácení je zaručena garance stejné výše splátek a hlavně můžete také využít velice výhodné a kvalitní pojištění, pro případ, že byste nemohl půjčku splácet. V tuto dobu může být Tesco půjčka ještě více výhodná, než tomu bylo doposud. Při řádném splácení vrátí svým klientům polovinu zaplacených úroků zpět.

Tesco půjčka přináší řadu výhod

Půjčka je navíce bez poplatků za vyřízení a předčasné splacení, nepotřebujete ručitele a výše vaší půjčky může být v rozmezí od 10 000 do 250 000 Kč. Vyřízení půjčky je velice jednoduché a snadné. Stačí navštívit stánek Tesco Finanční služby, kde velmi jednoduše uzavřete smlouvu.

Schválení půjčky proběhne velice rychle a to na počkání. Navíc peníze obdržíte do dvou pracovních dnů a to pomocí převodu na váš účet. Jediné, co vám k uzavření smlouvy postačí, jsou dva doklady totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas) a občané ČR musí také vždy doložit občanský průkaz. Další podmínkou pro získání půjčky je dosažení zletilosti, aktuální výpis z bankovního účtu a potvrzení o výši vašich příjmů.

Pomocí Tesco půjčky můžete zajistit pohodlí a stabilitu sobě i své rodině

Kvalita půjčky je ještě více podtržena tím, že si ji můžete pojistit. K dispozici jsou různé balíčky pojištění. Například balíček Bezpečí a Bezpečí+, vás bude chránit před ztrátou příjmu ze zaměstnání či podnikání, pracovní neschopnosti, invalidity a úmrtí.

Euro Currency Money Finance Coins - geralt / Pixabay
Tesco půjčka vám půjčí bez poplatků až 250 000 Kč

K tomuto balíčku si můžete pořídit také bonus. V tomto případě budete kryti v případě pracovní neschopnosti následkem úrazu či nemoci, invalidity 3. stupně následkem úrazu či nemoci a smrti úrazem. Pojištění si může člověk sjednat uzavřením úvěrové smlouvy a úhradou pojištění, což bude součástí pravidelné měsíční splátky.

Co je potřeba k vyřízení půjčky?

Na webových stránkách společnosti si může každý z vás bezplatně stáhnout dokumenty, které bude potřebovat pro vyřízení půjčky. Případně si můžete půjčku vyřídit po telefonu. Je to velice jednoduché. Vyřízení půjčky telefonicky je zdarma a také zaručuje zdarma předčasné splacení. Půjčku si tak můžete vyřídit ve výši 10 000 až 250 000, zároveň se nemusíte bát, že byste nemohli půjčku splácet. Budete mít pojištěny výdaje. Další velice kladnou stránkou je fakt, že nepotřebujete ručitele.

Přečtěte si také:  Na výdaje spojené s opravou domu vám půjčí banky i nebankovní sektor

Vyřídit půjčku lze i po telefonu

Vyřídit půjčku po telefonu je velice jednoduché a příjemné. Zavoláte na linku, kde vám se vším operátoři firmy rádi pomohou. Pokud si takto chcete vyřídit půjčku, určitě mějte nachystán občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, pokud jste zaměstnancem, připravte si také údaje o svém zaměstnavateli či podnikání. V případě schválení půjčky vám bude hotovost odeslána do dvou dnů na váš běžný účet. Nyní, jak již bylo zmíněno má každá možnost vrácení polovinu úroků, ovšem pouze v případě, že bude platit řádně, podle smlouvy, kterou podepíšete.

Tesco půjčka se tedy prozatím jeví jako velice kvalitní produkt, který si může vyřídit kdokoli starší 18 let. Pokud si ovšem nejste stále tímto druhem půjčky jisti, určitě se na bližší informace poptejte svého finančního poradce, nebo si zajděte pro potřebné informace přímo do Tesca.

Velmi podobné půjčky poskytují různé nebankovní společnosti

Na internetu najdete podrobný přehled všech nebankovních společností, které se poskytováním finančních prostředků v dnešní době zabývají. Na našem trhu jsou určitě nebankovní společnosti, které poskytují velice kvalitní služby a se svými klienty jednají na úrovni a zejména slušně a čestně.

Tyto finanční instituce jsou schopny poskytnout takové produkty, se kterými bude spokojen každý člověk. Nebankovní půjčky jsou velice jednoduché na vyřízení a dostupné téměř každému z nás. Nebankovní firmy, oproti těm bankovním neprohlížejí centrální registr dlužníků, co že je pro většinu z nás velice kladné a podstatné. Ovšem může se také stát, že si člověk vezme nebankovní půjčku, které bude podvodem a velice na ní prodělá. Proto je dobré se vždy předem o druhu a povaze půjčky i dané společnosti řádně informovat.