Peněženka

Půjčka Ostrava? Jedině u OvaFin!

„Ostrava je region rázovitý“ – alespoň tak to zpívá Jarek Nohavica v písničce věnované právě této černé perle. A daleko od pravdy rozhodně není. Ostrava je sice krásným městem, vůči němuž jsou veškeré předsudky liché, na druhou stranu jde však o město a region, v němž nezaměstnanost každoročně boř svá historická minima. Není se proto čemu divit, že právě v Ostravě, potažmo v celém kraji Moravskoslezském lidem schází peníze na základní potřeby. Patříte-li do této skupiny, pak nám jistě dáte za pravdu, že chodit si pro peníze k rodičům či známým mnoho z nás nebere jako řešení.

Banka vs. nebankovní společnost

Drtivá většina zájemců o finanční injekci míří v první řadě do banky. Zde je však podrobena poměrně přísnému a důkladnému výslechu. Bankovní úředník chce jednoduše znát klientovu finanční minulost, ale i jeho aktuální zdroj příjmů, od něhož se odvíjí jeho životní úroveň. Pokud úředník dospěje k závěru, že klient je pro banku rizikový, nebo dokonce objeví jeho jméno v registru dlužníků, půjčku mu okamžitě smete ze stolu. V takovém případě nezbude nic jiného, než zamířit se svou žádostí k některé z nebankovních společností. Zřejmě tou nejznámější je v OvaFin, u níž je půjčka Ostrava produktem, jenž vás může dostat z prekérní situace.

Přečtěte si také:  Když vám starobní důchod nestačí…

Jak půjčka Ostrava u OvaFin funguje?

U společnosti OvaFin můžete čerpat bezúčelový úvěr v rozmezí 30 až 500 tisíc korun. Splatnost půjčky zde činí 12 až 84 měsíců. Podmínky pro poskytnutí jsou striktně dané. Žadatelům čistý příjem musí být alespoň 12 000 Kč měsíčně a jeho věk se pak musí pohybovat v rozmezí 16 až 64 let. Roční úrok zde činí 8,9 %. U této půjčky Ostrava neplatíte žádný poplatek za vedení ani za předčasné splacení. A to se přeci vyplatí. Nebo ne? Sjednejte si půjčku online, telefonicky nebo navštivte přímo zástupce společnosti v jejím ostravském sídle.