Seznamte se s výhodami americké hypotéky!

Vlastníte nemovitost a potřebujete finanční prostředky? Pak máte šanci získat opravdu výhodnou půjčku.

Od roku 2004 mohou Češi využívat nový úvěrový produkt, tzv. americkou hypotéku, která rozšířila definici hypotéčního účelu.  Tento typ hypotéky totiž není vázán výhradně na investice do nemovitosti, ale můžete jej použít zcela libovolně. S americkou hypotékou si můžete pořídit nové auto, dovolenou, zaplatit dětem studium anebo peníze použít na rozjezd podnikání. Ve své podstatě tedy funguje jako spotřebitelský úvěr, od kterého se však americká hypotéka liší nižšími úrokovými sazbami a celkově výhodnějšími podmínkami.

Relativně levné peníze na cokoliv, i tak by se dala popsat americká hypotéka. Získat ji můžete jak v bance, tak také u úvěrových společností. Pokud se chcete vyhnout byrokratickému maratonu v bance, kde je třeba prokázat dostatečně vysoké příjmy a bezchybnou platební morálku, využijte nabídky společnosti TGI Money a.s. Ta poskytuje americkou hypotéku bez doložení příjmů a bez registru.

Hypopůjčka od TGI Money a.s. má nízké úroky a volitelnou dobu splatnosti až 20 let. To umožňuje mimo jiné nastavit skutečně nízké měsíční splátky, které tak nebudou postrachem vašeho rodinného rozpočtu.

Přečtěte si také:  Na výdaje spojené s opravou domu vám půjčí banky i nebankovní sektor

Pokud vlastníte nemovitost nebo máte možnost ručit nemovitostí třetí osoby, můžete snadno získat půjčku až do výše 50 % z ceny dané nemovitosti. Americká hypotéka od TGI Money a.s. je také skvělým řešením v případě, že splácíte více úvěrů. S Hypopůjčkou můžete provést konsolidaci půjček do jednoho výhodnějšího úvěru s nižšími úroky a nižší měsíční splátkou.

TGI Money a.s. je dlouholetým poskytovatelem nebankovním půjček s tisíci spokojenými zákazníky. Zakládá si na férovém jednání a transparentních podmínkách úvěru. Nemusíte se tedy bát žádných skrytých poplatků nebo úskoků. Splátky, které si spočítáte v úvěrové kalkulačce, vám společnost garantuje a nebudou v průběhu smluvního vztahu měněny.