Sociálka mi nepomůže. Kde získám peníze na víc?

Sociální situace žen na mateřské dovolené, potažmo svobodných maminek je v České republice naprosto neúnosná. Ze strany sociálních oborů příliš mnoho finančních prostředků nezíská. Pokud taková maminka nemá nějaký boční příjem nebo nezaloží vlastní firmu (což s dítětem pochopitelně dost dobře nejde), ocitne se na pokraji chudoby. Z čeho má zaplatit složenky, faktury od telefonního operátora, nájem, výživu pro dítko a další nezbytné náklady?

Nabízí se řešení v podobě půjčky. Ty však maminkám na mateřské dovolené zpravidla nejsou poskytovány zrovna dvakrát ochotně. My jsme pro vás ovšem našli společnosti, které se na půjčky ženám na MD specializují a mohou tak zajímavým způsobem zvýšit jejich životní úroveň.

Půjčka pro maminky na MD od Creditportal

Jednou z nebankovních společností, jež se specializují na poskytování půjček ženám na mateřské dovolené, je i společnost CreditPortal. U té si jednoduše navolíte částku, kterou si chcete půjčit i dobu splatnosti. Jakmile toto učiníte, objeví se před vámi přehledná tabulka, ve které se dozvíte, jak vysoké je RPSN této půjčky a kolik za ni ve finále zaplatíte.

Přečtěte si také:  Co dělat, pokud vám hrozí exekuce na mzdu

Budete-li s těmito informace souhlasit, pak vyplníte údaje o své osobě a žádost o půjčku odešlete. Obratem vás bude kontaktovat zástupce společnosti s dalšími podmínkami. Půjčka je určena všem, kdo mají alespoň nějaký příjem.

Maminky na mateřské dovolené tedy nejsou výjimkou. Pokud se během splácení dostanete do finanční tísně, můžete navíc požádat o doložení splátek nebo o nový splátkový kalendář.