Nebankovní konsolidace půjček

Máte několik půjček, kreditní karty a kontokorent? Chcete je sloučit do jedné půjčky a banka vám nevyšla vstříc? Můžete využít nabídku nebankovních společností. Konsolidace je bez ručitele a zástavy. Úrok se pohybuje okolo 7% – 14% a můžete požádat o konsolidaci až do výše 1 000 000 Kč. Zpravidla není nahlíženo do registrů, nepotřebujete dokládat příjem či shánět ručení. Nebankovní konsolidace půjček přináší spoustu výhod jako je snížení splátek, nižší úroky nebo peníze navíc. Můžete ušetřit několik tisíc ročně.

Nebankovní konsolidace půjček probíhá jednoduše a rychle. Stačí si podat online žádost, doložit veškeré údaje a výpisy o vašich půjčkách, kreditní kartě či kontokorentu, požádat v bance o předčasné splacení půjček. O ostatní se společnost poskytující vám konsolidaci postará sama. Vy pak již splácíte každý měsíc jednu, obvykle o dost nižší splátku.

Komu bude konsolidace poskytnuta?

Všem, kteří mají minimálně dvě půjčky, více než 18 let, pravidelný příjem a nejsou v insolvenci. Pokud máte zájem o konsolidaci bez zástavy, obvykle vám společnosti půjčí v rozmezí několika tisíc korun.

Pořád nejste rozhodnuti, která půjčka je pro vás ta něj? Navštivte pujcko.cz, zadejte v jaké výši chcete půjčku, vyberte si typ půjčky, přidejte vaše osobní údaje a vyberte si pro vás tu nejvhodnější půjčku. Díky rychlému srovnání půjček můžete mít peníze do druhého dne na svém bankovním účtě.

Můžete si půjčky porovnat dle zkušeností zákazníků. Srovnání půjček je nezávazné a bez jakýchkoliv poplatků předem.

Do kalkulačky bankovních i nebankovních půjček stačí zadat požadované parametry, váš zdroj příjmů, informaci o tom jestli jste či nejste v registru dlužníků a vaše osobní údaje. Kalkulačka půjček pracuje rychle a výsledek srovnání se dozvíte do několika minut. Ukáže vám seznam dostupných půjček, výši splátek a poradí vám, která bankovní půjčka by vám mohla nejvíce vyhovovat. Díky kalkulačce bankovních půjček si vyberete půjčku s nejlepšími parametry pro vás a můžete si o ní ihned požádat. Sami se rozhodnete, zda vybranou nabídku přijmete či nikoliv.

Přečtěte si také:  Když vám starobní důchod nestačí…

Rozhodli jste se pro půjčku a teď máte zájem o účet zdarma? Zvolte mBank a jeho mKonto. K dispozici máte účet s jednoduchým internetovým ovládáním bez jakýchkoliv poplatků za převody peněz. Zdarma obdržíte bezkontaktní platební kartu a každý měsíc výpis všech vašich transakcí na váš e-mail zdarma. Zdarma jsou i tři výběry z bankomatu v měsíci. Založení účtu je otázka pár minut. Stačí vám k tomu platné op. Smlouvu vám přiveze kurýr. Navíc pokud přivedete kamaráda, obdržíte oba dva odměnu. K dispozici vám je mLinka, pokud si nevíte rady s vedením vašeho účtu, vyškolení operátoři vám rádi pomohou kdykoliv potřebujete.

Mbank vám nabízí nejen bankovní účet zdarma, ale k Mkontu také spořící účet eMax či Mspoření do kterého se ukládají drobné částky, které utratíte. Platí zde čím víc utrácím, tím víc šetřím. Získáte zde výhodnou úrokovou sazbu ve výši 3% p.a.

Mít účet zdarma od Mbank je velkou výhodou.